Fázově-koherentní front-end přijímač Winradio WR-G528e

teaser
Winradio WR-G528e 'CHEETAH' je univerzální platforma front-end přijímače pro USB digitální moduly. Frekvenční rozsah 10 kHz - 3 GHz, výstupní kmitočet mezifrekvence 70 MHz, šířka pásma mezifrekvence 22 MHz. USB rozhraní. Je určen pro jednokanálové, nebo dvoukanálové aplikace. Použití je pro profesionální zachycení, příjem a monitorovací aplikace.
Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


WiNRADiO WR-G528e je zmenšená univerzální verze profesionálního front-end přijímače s USB připojením a s možností použití v jednokanálové, nebo dvoukanálové verzi.

Jeden modul WR-G528e může být použit jako kompaktní, jednokanálový front-end vhodný pro aplikace s rychlým zachycením a monitorováním signálu. Když jsou dva tyto moduly propojeny a sdílejí společnou frekvenční referenci (interní nebo externí), mohou tvořit základ dvoukanálového fázově koherentního systému pro vyhledávání směru zdroje signálu s vynikajícím fázovým a amplitudovým přizpůsobením mezi kanály.

WiNRADiO WR-G528e je navržen jako front-end přijímač pro náročné aplikace softwarově definovaných rádií, kde je potřeba okamžitá šířka pásma mezifrekvence větší jak 20 MHz, malé rozměry, malá spotřeba a nízká cena. Může být umístěn jako pevný přijímač, mobilní, nebo letecký přijímač.

Parametry

 • Frekvenční rozsah 10kHz -3 GHz
 • Jednokanálové, nebo dvoukanálové fázově-koherentní aplikace
 • Kmitočet výstupní mezifrekvence 70 MHz
 • Šířka pásma mezifrekvence 22 MHz
 • Vynikající fázové a amplitudové přizpůsobení
 • Frekvenční stabilita 1 ppm
 • Možnost externí kmitočtové reference
 • Malé rozměry a nízká hmotnost
 • Nízká spotřeba
 • Vysoký dynamický rozsah
 • Vysoká rychlost ladění
 • Rozhraní USB a RS-232

 


WR-G528e Front-End modul přijímače

Pro kmitočty nad 30 MHz používá přijímač dvojité kmitočtové konverze, kde je vstupní kmitočet konvertován na výstupní kmitočet 70 MHz, který představuje výstupní filtrovaný signál připravený pro digitalizaci. Cesta signálu mezifrekvence je přepínatelná pomocí vnitřních relé kvůli snížení počtu směšovacích produktů. Filtry jsou speciálně navrženy pro dosažení ploché charakteristiky fázové odezvy. Je zde také digitálně řízený atenuátor ve front-end části.

Pro kmitočty 10 kHz až 30 MHz je k dispozici odbočka s výstupem pro přímé propojení s DSP back-endem.

Dvoukanálový fázově-koherentní systém založený na dvou stejných, propojených modulech WR-G528e nabízí vynikající fázovou stabilitu a plochou charakteristiku přes celé frekvenční spektrum, s minimálním amplitudovým a fázovým zkreslením a s minimálním amplitudovým a fázovým vzájemným rušením mezi kanály.

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info