Fázově-koherentní front-end přijímač Winradio WR-G527e

teaser
Winradio WR-G527e je univerzální platforma front-end přijímače pro USB digitální moduly. Frekvenční rozsah 10 kHz - 3 GHz, výstupní kmitočet mezifrekvence 70 MHz, šířka pásma mezifrekvence 22 MHz. USB rozhraní. Použití je pro profesionální zachycení, příjem a monitorovací aplikace, přesné určení směru záření a beamforming.
Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Winradio WR-G527e je univerzální platforma front-end přijímače pro USB digitální moduly určené pro profesionální zachycení, příjem a monitorovací aplikace, přesné určení směru záření a beamforming.

Winradio WR-G527e je navržen jako kompakní ekonomické řešení front-endové části přijímače pro aplikace softwarově řešených rádií, kde je potřeba šířky pásma mezifrekvence větší než 20 MHz. Robusní konstrukce a nízká spotřeba přijímače mu umožňují instalaci v pevných, ale i mobilních nebo leteckých prostředcích. Přijímač podporuje jednokanálové i vícekanálové fázově-koherentní aplikace s vynikajícím fázovým a amplitudovým přizpůsobením mezi kanály.

Pro kmitočty nad 20 MHz používá přijímač dvojité konverze , kdy je příchozí kmitočet konvertován na nižší frekvenční pásmo 70 MHz, kde je signál připraven k digitalizaci. Cesty signálu mezifrekvence jsou přepínatelné pro snížení počtu rušivých produktů směšovače. Jsou zvoleny speciální filtry pro dosažení ploché fázové odezvy a stejně jako v IF části jsou i u front-endu použity digitálně řízené atenuátory.

Pro frekvence 10 kHz až 30 MHz je k dispozici zesílený výstup pro přímé spojené s DSP back-endem.

Systém nabízí vynikajíví fázovou stabilitu a plochou charakteristiku v celé šířce pásma a to s minimálním amplitudovým nebo fázovým zkreslením, stejně jako s minimálními amplitudovými a fázovými přeslechy mezi kanály.


WR-G527e/TM

Modul přijímače WR-G527e/TM může být použit jako jednokanálový front-end pro použití jako jednokanálový přijímač, nebo vícekanálový front-end fázově koherentní přijímací systém s vynikajícím fázovým přizpůsobením mezi kanály (typicky 3 stupně přes celé frekvenční spektrum).

Pro kmitočty 0,1 až 30 MHz používá přijímač cestu přímého zesílení bez kmitočtové konverze. Pro vyšší frekvence používá přijímač dvojitou kmitočtovou konverzi. Je zde také digitálně řízený atenuátor 0 - 30 dB ve front-end části a sekundární 20 dB atenuátor v IF části.


WR-G527e/RMF

WR-G527e/RMF je ultra rychlý referenční oscilátor a distribuční mudul založený na DDS, který je určený pro fázově koherentní vícekanálové systémy, s možností řídit až 8 modulů přijímače WR-G527e/TM. Charakteristiky tohoto referenčního oscilátoru jsou velmi vysoká frekvenční přesnost a stabilita 0,01ppm, dosažená díky zabudované OCXO časové základně. Díky volitelnému vstupu pro externí referenci je pak možné dosáhnout ještě vyšší přesnosti a stability.

Vynikající parametry fázovéhu šumu a rychlé ladění umožňují použití ve vyspělých vyhledávacích přijímačích nebo v jiných náročných jednokanálových nebo fázově-koherentních vícekanálových aplikacích.

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info