Fázově-koherentní DSP back-end Winradio WR-G526e/DSP

teaser

Winradio WR-G526e/DSP je univerzální DSP back-end platforma pro USB modulární digitální moduly se signálovým zpracováním. Je určen pro front-end přijímače Winradio WR-G527e

Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Winradio WR-G526e/DSP je univerzální DSP back-end platforma pro USB modulární digitální moduly se signálovým zpracováním. Je určen pro širokopásmové front-end přijímače Winradio WR-G527e. Nabízí kompletní řešení pro profesionální zachycení signálu, aplikace pro monitorování, přesné určení směru a beamforming.

WiNRADiO WR-G526e/DSP je navrženo jako kompaktní, nízkonákladový DSP back-end pro aplikace softwarově-definovaných rádií tam, kde je potřeba digitální zpracování signálu s šířkou pásma mezifrekvence větší jak 20 MHz. Tento odolný DSP modul s nízkou spotřebou může být provozován pevně umístěný, v mobilních prostředcích nebo v leteckých systémech. Modul je schopný podporovat jednokanálové i vícekanálové fázově-koherentní aplikace s vynikajícím fázovým přizpůsobením mezi kanály.

Jako příklady použí lze uvézt přijímače s rychlým vyhledáváním, TDOA (Time Difference of Arrival - časový rozdíl přijímaného signálu), systémy pro vyhledávání směru vyzařování založené na interferometrii, spektrální analyzátory a záznamníky.

Parametry

 • 16-bitový 100 MHz A/D převodník
 • Rozsah vstupní frekvence 0-33 MHz (nebo ADC přímo <250 MHz)
 • 1GB paměť pro IF snímky
 • Až čtyři DDC kanály
 • Výstupní šířka pásma DDC nastavitelná ve 30 krocích mezi 20 kHz a 20 MHz
 • Výkonný 2.4 GMAC/s DSP (Blackfin, dual core)
 • Synchronizace času s GPS, externí spouštění (external triggering)
 • Nízký fázový šum
 • Nízké fázové a amplitudové zkreslení
 • Vysoká frekvenční stabilita 0,01 ppm
 • Vysoký dynamický rozsah
 • Jednokanálové nebo vícekanálové operace
 • USB a LVDS rozhraní

WR-G526e/DSPC

WR-G526e/DSPC modul může být použit jako DSP back-end pro vícekanálové fázově-koherentní přijímací systémy. Modul obsahuje obvody digitalizace s antialiasingovým filterm (možno ho obejít), FPGA a DSP a 1GG paměť pro uložení snímků. Moduly lze jednoduše zapojit do serie pomocí 60 Mbit/s plně duplexního seriového rozhraní pro pokročilé DSP algoritmy. Zdigitalizovaný signál může být streamován přes 2 Gbit/s seriového LVDS rozhraní.

Digitalizace poskytuje vynikající fázové přizpůsobení mezi kanály (typicky 1 stupeň přes celý frekvenční rozsah). Ještě vyšší přesnost je možná použitím digitálního down-convertoru (DDC) se zabudovanou funkcí digitálního posunu fáze díky čemuž může být fáze každého DDC řízena s rozlišením lepším než 0,1 stupně.


WR-G526e/DSPR

WR-G526e/DSPR je referenční oscilátor, spoštěcí (trigger) a distribuční modul určený pro použití u fázově koherentních vícekanálových systémů, umožňující pracovat až s osmi back-end moduly WR-G526e/DSPC. Mezi hlavní prvky tohoto oscilátoru patří velmi vysoká frekvenční přesnost a stabilita 0,001 ppm a to díky OCXO kmitočtové základně. Použitím vstupu pro externí frekvenční referenci lze dosáhnout ještě vyšší kmitočtové stability. Přístroj dále nabízí vstup 1 PPS pro časové značky a přesnou časovou synchronizaci a externí TTL trigger vstup s programovatelnou polaritou.

Díky malým rozměrům a nízké spotřebě je tento systém vhodný pro mobilní systémy dohledu a systémů určování směru vyzařování jako například u letadlových systémů, u prostředků UAV a u ostatních aplikací, kde je potřeba široký frekvenční rozsah, velká šířka okamžitého pásma a stálé fázové charakteristiky.


WR-G526e/DSPS

Jednokanálový modul WR-G526e/DSPS je integrovaný systém kombinující funkce back-endu WR-G526e/DSPC s frekvenční referencí WR-G526e/DSPR. Je určen pro jednokanálové aplikace. Přístroj má mezifrekvenční (IF) vstup 0-33 MHz s elektronicky vypínatelným antialiasingovým filtrem pro aplikace nad 250 MHz. Obsahuje zabudovanou OCXO frekvenční referenci (10 MHz; 0,01 ppm) se softwarově přepínatelným vstupem pro externí frekvenční referenci.

Typické aplikace pro tento produkt jsou přijímače s rychlým vyhledáváním, spektrální analyzátory a záznamníky.

 


tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info