Spektrální analyzátor GW Instek GSP-9330

teaser
Spektrální analyzátor GSP-9330 s frekvenčním rozsahem 9 KHz – 3,25 GHz nabízí rychlost sweepu až 204 µs, vysoká rychlost je vhodná pro analýzu modulovaných signálů. Analyzátor umožňuje AM/FM, ASK/FSK a 2FSK demodulaci a analýzu. Přístroj umožňuje předcertifikační EMC měření. Hlavní využití najde při analýze modulovaných signálů, měření frekvenčních charakteristik, měření a analýze rychlých a přechodných signálů.
Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Technické Parametry

 • Frekvenční rozsah 9 KHz - 3.25 GHz
 • Frekvenční rozlišení 1 Hz
 • Dlouhodobá stabilita frekvence 1 ppm/rok
 • Stabilita frekvence 25 ppb
 • Rychlost sweepu až 204 µs
 • Fázový šum -88 dBc/Hz, 10 kHz offset
 • Počet datových bodů minimálně 6, maximálně 601
 • Podpora analýzy modulačních signálů 2FSK , ASK/FSK, AM/FM
 • EMC předcertifikační měření
 • Měření CHPW, OCBW, ACPR, SEM, TOI, CNR, CTB, CSO, P1dB a jiné
 • 8,4" TFT LCD displej 800x600 px
 • Funkce displeje topografický mód, spektrogram a rozdělení oken
 • Rozhraní pro vzdálené ovládání - LAN, USB, RS-232
 • Ukládání dat - USB, microSD karta

 

Spektrální analyzátor GSP-9330 umožňuje rychlost sweepu až 204 µs, je proto vhodný pro měření a analýzu přechodných a rychlých signálů jako jsou např modulační signály, bluetooth v rozprostřeném spektru (AFH) nebo interferenční signály v ISM pásmu.


Analýza modulovaných signálů podporuje 2FSK, FSK, ASK, FM, AM modulaci. Jsou měřeny základní parametry těchto signálů jako například součinitel hloubky modulace, odchylka frekvence, výkon nosné vlny, SINAD (poměr signálu k šumu a zkreslení) a další.


Analyzátor může být použit pro prvotní předcertifikační EMC měření, má EMI 200/9k/120k/1MHz filtr, a nabízí Quasi-Peak/průměrovanou/positive peak/negative peak/sample/normal/RMS(not Video) EMI detekci. Pro měření frekvenční charakteristiky lze využít tracking generátor s frekvenčním rozsahem 100 kHz - 3,25 GHz. Výstupní výkon generátoru je -50dBm do 0 dBm.


Displej nabízí tři módy zobrazení - spektrogram, topografický mód a split screen. V režimu spektrogramu může uživatel pozorovat změnu frekvence a výkonu v závislosti na čase, a tak lze sledovat časová stabilita signálu a identifikovat rušivé signály. Topografický mód graficky znázorňuje pravděpodobnostní rozložení spektra signálu. Rozdělená okna umožňují současně sledovat dvě různá frekvenční pásma.


GSP 9330 nabízí funkce pro výrobní aplikace. Sekvenční funkce umožňuje nastavit posloupnosti kroků, které má přístroj vykonat, je možné vložení pauzy nebo zpoždění k umožnění pozorování výsledků, a usnadňuje práci při opakovaném testování. Funkce limitní čáry slouží k omezení spektra. Překročení je signalizováno na displeji. Výhodami je možnost nastavení automatického zapnutí a krátký čas potřebný k ustálení přístroje.

Komunikační rozhraní zahrnuje USB, RS-232,LXI C (LAN) a GPIB (volitelné) pro ovládání. Data je možné ukládat na USB nebo microSD kartu. Přístroj umožňuje připojení DVI displeje.

 

Obrázek 1: Spektrogram a spektrum signálu

Nekupujte zajíce v pytli...

 

Víte, že k vybraným přístrojům z této kategorie nabízíme ukázku zdarma?

Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku.

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info