Simulátor satelitních navigačních signálů (GNSS) Spirent PNT-X

teaser
Nejpropracovanější simulátor satelitních navigačních signálů (GNSS-GPS,GLONASS,Galileo,QZSS atd.) na trhu. Vysoce přesný HW a nejpropracovanější SW nástroj SimGen. Tento simulátor se hodí pro R&D a high-end aplikace.
Orientační cenová hladina 750 000 Kč + bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Simulátor GNSS signálů Spirent PNT-X nabízí nejlepší výkon, flexibilitu pro testování náročných aplikací z oblasti vývoje, výzkumu a armády, které vyžadují sofistikované a vysoce přesné komplexní testování. Simulátor garantuje vysoce přesnou simulaci, která je postavena na 30 letech zkušeností firmy Spirent v této oblasti. Simulátor podporuje všechny signály (GPS, GLONASS, Galileo...) a frekvence (L1, L2, L5, E5) GNSS, včetně regionálních rozšiřujících systémů (SBAS, QZSS atd.) a klasifikovaných/omezených signálů (P-kód, M-kód atd.).

PNT-X používá špičkový simulační software SimGen pro vytváření testovacích scénářů s možností detailního nastavení jednotlivých parametrů.

Vlastnosti:

  • simulace všech GNSS signálů, kódů a datových streamů pro GPS, GLONASS, Galileo a BeiDou včetně doplňkových systémů SBAS, QZSS, IRNSS a CAPS
  • jednotlivé typy signálů a frekvencí se odemykají pomocí daných licencí
  • 10, 100, 250, 500, 1000 a 2000 Hz Simulation Iteration Rate (SIR) a Hardware Update Rate (HUR) umožňuje real-time ovládání a emulaci trajektorie pohybu objektu s velmi nízkou prodlevou a vysokou dynamikou
  • až 10 kanálových bank každá o max. 64 kanálech (lze zvolit z variant 4,8,12,16... kanálů - pouze licenční omezení).
  • přesnost pseudovzdálenosti 0,3mm RMS
  • relativní rychlost pohybu objektu až 120 000 m/s, relativní zrychlení až 192 600 m/s2
  • fázový šum menší než 0.005 Rad RMS
  • pomocí aplikace SimGen je možno simulovat nejen trajektorie pohybu objektu a nastavovat parametry jako jsou čas a datum simulace, ale také vytvářet různé modely objektu (auto, loď, letadlo, vesmírná raketa), modelovat přijímací charakteristiku antén, emulovat troposférické a ionosféricke modely a jejich vliv na GNSS signály, aplikovat různé chyby do GNSS zpráv a mnoho a mnoho dalšího.
  • doplňkově je možno simulovat i DGPS (RTCM zprávy), GBAS/LAAS a A-GNSS
  • simulátor je možno standardně vybavit jedním nebo dvěma RF výstupy. Pro speciální aplikace jako je testování CRPA či indoor GPS lze simulátor vybavit i více RF výstupy.

 

Rozšiřující možnosti, kterou je možno kombinovat s PNT-X:

SimAuto - emulace signálů z automobilových senzorů (DR) včetně možnosti integrace s otočným stolem.

SimSafe - rozšíření pro testování odolnosti vůči podvrhávání GNSS signálu (spoofing).

SimSENSOR - emulace MEMS senzorů (Accelerometers, Gyroscopes, Magnetometers, Barometers).

GSS7765 - generátor interferencí. Generátor je možno ovládat přímo z aplikace SimGen. Lze zkombinovat více generátorů do jednoho komplexního systému.

SimINERTIAL - IMU a EGI testování

SimMCODE - pro autorizované uživatele, testování s klasifikovanými signály s AES M-kód a Non-AES M kód pomocí serveru dle ICD-GPS-700x

SimPRS - pro autorizované uživatele, možná simulace Galileo PRS

SimIQ - mód Capture, pro uložení dat ze simulátoru do IQ souboru, mód Replay pro vytvoření RF signálů dle vstupních IQ souborů

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info