Proudový předzesilovač Stanford research systems SR570

teaser
Proudový předzesilovač Stanford research systems SR570 je vysokovýkonný nízko-šumový předzesilovač, vstupní šum 5 fA/√Hz, šířka pásma 1 MHz, maximální zisk 1 pA/V, 2 nastavitelné filtry, možnost bateriového chodu, RS-232
Orientační cenová hladina 75 000 – 99 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


SR570 je nízko-šumový proudový předzesilovač se ziskem velkým až 1pA/V. Vysoký zisk, šířka pásma a nízký šum delá tento předzesilovač ideálním nástrojem pro výzkum v oblasti fotoniky, nízkých teplot a mnoho dalších.

Předzesilovač nabízí nastavitelnou citlivost od 1pA/V do 1 mA/V v sekvencích 1-2-5. Změnou zisku je také možné nastavit požadovanou citlivost mezi těmito předdefinovanými sekvencemi. Volitelný zisk má 3 módy: Low-noise mód, při kterém se přidává zisk na měřený signál hned v přední části zesilovače za účelem získání co nejlepšího poměru signál/šum. High-bandwith mód přiděluje zisk na další stupeň zesilovače, aby se získala co nejlepší frekvenční odezva. V low-drift módu je vstupní zesilovač nahrazený operačním zesilovačem, který redukuje DC drift přístroje faktorem 1000.

SR 570 obsahuje mikroprocesor, který pracuje pouze při nastavování parametrů předzesilovače. Jinak je "spící" s tím, že do nízko-úrovňových analogových signálů nepřidává digitální šum. Přední panel předzesilovače umožňuje uživatelovi vybrat si z 2 typů filtrů - dolní a horní propust.

Parametry

  • Vstupní šum 5 fA/√Hz
  • Šířka pásma DC až 1MHz
  • Výběr z 3 módů zisku: low-noise mód, high-bandwidth mód, low-drift mód.
  • Vstupní citlivost od 1 pA/V do 1 mA/V
  • Dva nastavitelné signálové filtry
  • Síťový nebo bateriový provoz
  • Komunikační rozhraní RS-232

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info