Network Packet Brokery řady Niagara PacketMaster firmy Niagara Networks umožňují filtraci, agregaci, load balancing a další manipulaci provozu. Zařízení pracují na rychlostech 1, 10, 40 a 100 Gbit/s s různou hustotou a typem portů (metalika, optika, SFP, SFP+, QSFP+).

Orientační cenová hladina 250 000 – 499 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Firma Niagara Networks je výrobce Bypass přepínačů, TAPů, Network Packet Brokerů, nastavitelných přepínačů a NIC produktů. Tyto produkty pracují na 1G, 10G, 40G a 100G rychlostech a jsou vhodné jako doplněk pro monitorování, inline přepínání, IPS, UTM, Load balancing, WAN akcelerátory a další IT a bezpečností zařízení. Tato firma také vyrábí spoustu HW zařízení jako OEM, kdy tyto produkty používají další firmy pro různé druhy vlastních aplikací. Jedná se především o NIC karty, či platformy obsahující specifická CPU, paměti, rozhraní atd.

Zařízení Niagara PacketMaster umožňují uživateli libovolně manipulovat s provozem a provádět filtraci, agregaci, load balancing, mirroring atd. pro úpravu provozu pro široké použití aplikací. Zařízení se používají všude tam, kde je nutné provoz například filtrovat, duplikovat, agregovat a podobně pro účely monitoringu, bezpečnosti atd. Nasazení se tedy uplatí např. pro IDS, IPS systémy, WAN akcelerátory, UTM a mnoho dalších systémů.

Pracují na rychlostech 1G, 10G, 40G a 100G s možností široké volby modelů disponujících metalickými a optickými porty včetně SFP, SFP+ šachet, do kterých lze vložit celou řadu transceiverů.

Na výběr je modely standardního provedení a premium. Standardní modely nabízí až 48 portů v 1U šasi, kombinaci portů RJ45, SFP, SFP+, 10GBASE-T a QSFP+. Konfigurace zařízení lze provádět pomocí drag-and-drop GUI. Manipulace provozu je možná z výběru - agregace, session based load balancing, mirroring, filtrace a packet slicing. Přístroje také nabízí Port Failover mechanismus, kdy při výpadku linku spadne link i na druhém síťovém portu, aby i zde připojené zařízení rozpoznalo, že došlo k výpadku. Napájení je redundantní a je možno volit z možností duál AC nebo DC.

Premium PakcetMaster umožňuje všechny funkce jako standardní verze a navíc nabízí podporu aktivního bypassu a aktivního a pasivního TAPování.

Pro více informací k jednotlivým modelům včetně příslušné dokumentace prosím navštivte stránky výrobce a to na adrese:

https://www.niagaranetworks.com/products/network-packet-brokers

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info