Modulární systém Stanford Research Systems SIM900

teaser
Testovací a měřící platforma od firmy Stanford Research Systems pro 8 modulů, konfigurace vlastních systémů a úloh, manuální nebo vzdálené ovládání přes RS-232,GPIB. 10 MHz reference s externí synchronizací, možnost kaskádovat více platforem SIM900.
Orientační cenová hladina
na dotaz

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Modulární systém od firmy Stanford research systems SIM900 je kompaktní testovací a měřící platforma pro široký rozsah aplikací. Na rozdíl od jiných modulárních systémů, SIM900 nabízí mimo manuálního panelového ovládaní i vzdálené ovládání přes rozhraní RS-232 a GPIB. Umožňuje vložení až 8 zásuvných modulů pro konfiguraci vlastních systémů a úloh. Dodatečně je pro speciální aplikace možné připojení externího 9-tého modulu pomocí kabelu a konektoru na zadní části systému. Samostatná platforma poskytuje napájení, rozhraní pro komunikaci s PC a vstup pro externí 10 MHz synchronizaci.

Ovládání

Vzdálená komunikace systému s uživatelem probíhá prostřednictvím rozhraní RS-232 a volitelně si může uživatel zvolit rozhraní GPIB. Všechny příkazy směřují na základě čísla portu přímo od uživatelského PC až na jednotlivé moduly. Je možné kaskádně zapojit více systémů SIM900 a ovládat je přes jeden master systém.

Časová základna

Modulární systém poskytuje 10 MHz hodinový signál pro moduly, který synchronizuje jejich interní časovou základnu na tuto referenci. Tento hodinový signál může byt také připojený na externí 10 MHz referenci přes BNC vstup na zadním panelu.

Paměťová karta

SIM900 obsahuje paměťovou kartu se skriptem, na kterém mohou být uložené příkazy, které budou vykonané ihned, jak se systém zapne. Díky této funkci budou všechny moduly automaticky nastavené do požadované konfigurace ihned po zapnutí systému a nebude je tak nutné manuálně nastavovat při každém spuštění systému.

Přední panel

Přední panel systému SIM900 poskytuje LED indikátory poskytující informace o systému a modulech. Indikátory zobrazují používané rozhraní, časovou základnu, aktivní sloty pro moduly, zda je zapnutý spouštěcí skript anebo indikátory odkazující se na napájení.

Zadní panel

 

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info