NTP/PTP časové servery s referenčími zdroji GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, IRIG, PPS a další. Časové servery LANTIME jsou vysoce přesné zdroje synchronizačních signálů používané pro synchronizaci zejména datových sítích všude tam, kde je zapotřebí zajistit šíření NTP, SNTP, PTP protokolu a dalších referenčních časových a frekvenčních signálů.

Orientační cenová hladina 75 000 – 99 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Nemáte žádnou poptávku!

Potřebujete poradit s výběrem produktu?


Řada časových serverů LANTIME firmy Meinberg slouží pro distribuci synchronizačních signálů. Nabízeny jsou různé varianty přístrojů od veliskoti 2U až po modulární systémy, do kterých lze nainstalovat různé druhy I/O modulů. U většiny zařízení se používá jako referenčního zdroje času příjem externích signálů ze systémů GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, případně pomocí 10MHz, 1PPS a další. Zařízení také disponují interním vnitřním oscilátorem (na výběr je celá řada TCXO, OCXO případně Rubidium), který při výpadku referenčího signálu zajistí požadovanou stabilitu a přesnost výstupních synchronizačních signálů.

Servery LANTIME poskytují precizní distribuci referenčního času v síti např. pro potřeby fakturace volání, záznamy dat, audit linek, zvýšení bezpečnosti proti nežádoucímu proniknutí do sítě, měření atd. Poskytována je ochrana synchronizačních informací pomocí MD5 algoritmu a k dispozici je i možnost nastavení přístupových práv pro jednotlivé uživatele.

Výrobce nabízí širokou škálu modelů s následujícími vlastnostmi:

  • referenční zdroje GPS, GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, IRIG A/B, PPS, 10MHz a další
  • distribuce synchronizace pomocí NTP, SNTP případně PTP včetně PTPv2, SyncE, 10MHz, 1PPS1 IRIG, 5, 10MHz, 2,048Mhz, 2,048Mbit/s a další (dle použitého modelu)
  • konfigurace zařízení a on-line status pomocí webového GUI přístroje
  • podpora protokolů IPv4, IPv6, HTTPS, HTTP, SSH, TELNET, SCP, SFTP, FTP, SYSLOG, SNMP a dalších dle konkrétního modelu
  • alarmy a varovná hlášení pomocí emailu, SNMP nebo externího displeje
  • podpora pro SNMP v1,v2,v3 včetně konfigurace vlastních SNTP zpráv
  • ovládání tlačítky z čelního panelu a vzdáleně přes LAN síť, USB rozhraní pro aktualizaci SW, zálohu konfigurace a logy
  • zařízení mají možnost redundantního napájení

K dodávce samotného zařízení naše firma také zajišťuje dodání příslušné antény pro příjem referenčního signálu, včetně montážního kitu pro uchycení antény. Dále ochranu proti přepětí (bleskojistka/přepěťová ochrana), příslušné délky kabelů. Jako doplňěk mohou sloužit nástroje jako jsou např. anténní rozbočovače, distribuční zesilovače a anténní přepínače pro zajištění redundance.

Jsme schopni také nabídnout kompletní zajištění instalace zařízení.

Některé z vybranných modelů můžete nalézt na našish eshop stránkách na adrese:

http://www.mericitechnika.cz/synchronizacni-systemy-produkty

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info