NTP/PTP časové servery s referenčími zdroji GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, IRIG, PPS a další. Časové servery LANTIME jsou vysoce přesné zdroje synchronizačních signálů používané pro synchronizaci zejména datových sítích všude tam, kde je zapotřebí zajistit šíření NTP, SNTP, PTP protokolu a dalších referenčních časových a frekvenčních signálů.

Orientační cenová hladina 75 000 – 99 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Řada časových serverů LANTIME firmy Meinberg slouží pro distribuci synchronizačních signálů. Nabízeny jsou různé varianty přístrojů od veliskoti 2U až po modulární systémy, do kterých lze nainstalovat různé druhy I/O modulů. U většiny zařízení se používá jako referenčního zdroje času příjem externích signálů ze systémů GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, případně pomocí 10MHz, 1PPS a další. Zařízení také disponují interním vnitřním oscilátorem (na výběr je celá řada TCXO, OCXO případně Rubidium), který při výpadku referenčího signálu zajistí požadovanou stabilitu a přesnost výstupních synchronizačních signálů.

Servery LANTIME poskytují precizní distribuci referenčního času v síti např. pro potřeby fakturace volání, záznamy dat, audit linek, zvýšení bezpečnosti proti nežádoucímu proniknutí do sítě, měření atd. Poskytována je ochrana synchronizačních informací pomocí MD5 algoritmu a k dispozici je i možnost nastavení přístupových práv pro jednotlivé uživatele.

Výrobce nabízí širokou škálu modelů s následujícími vlastnostmi:

  • referenční zdroje GPS, GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, IRIG A/B, PPS, 10MHz a další
  • distribuce synchronizace pomocí NTP, SNTP případně PTP včetně PTPv2, SyncE, 10MHz, 1PPS1 IRIG, 5, 10MHz, 2,048Mhz, 2,048Mbit/s a další (dle použitého modelu)
  • konfigurace zařízení a on-line status pomocí webového GUI přístroje
  • podpora protokolů IPv4, IPv6, HTTPS, HTTP, SSH, TELNET, SCP, SFTP, FTP, SYSLOG, SNMP a dalších dle konkrétního modelu
  • alarmy a varovná hlášení pomocí emailu, SNMP nebo externího displeje
  • podpora pro SNMP v1,v2,v3 včetně konfigurace vlastních SNTP zpráv
  • ovládání tlačítky z čelního panelu a vzdáleně přes LAN síť, USB rozhraní pro aktualizaci SW, zálohu konfigurace a logy
  • zařízení mají možnost redundantního napájení

 

K dodávce samotného zařízení naše firma také zajišťuje dodání příslušné antény pro příjem referenčního signálu, včetně montážního kitu pro uchycení antény. Dále ochranu proti přepětí (bleskojistka/přepěťová ochrana), příslušné délky kabelů. Jako doplňěk mohou sloužit nástroje jako jsou např. anténní rozbočovače, distribuční zesilovače a anténní přepínače pro zajištění redundance.

Jsme schopni také nabídnout kompletní zajištění instalace zařízení.

Některé z vybranných modelů můžete nalézt na našish eshop stránkách na adrese:

https://www.mericitechnika.cz/produkty/stolni-pristroje/synchronizacni-systemy

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info