Multi-protokolový analyzátor firmy Lineeye - LE-8200A

teaser

Protokolový analyzátor sériových a asynchronních rozhraní LE-8200-A firmy Lineeye jako jsou RS-232C, RS-422/485, RS-530, X.20/21, RS-449, V.24 a V.35. Možno rozšířit o příslušenství pro další aplikace typu TTL, I2C, SPI, IrDA, CAN ,LIN, FlexRay, LAN, USB a prodouvé smyčky. Komunikaci lze sledovat přímo v reálném čase na displeji přístroje a ukládát na paměťovou SD kartu o velikosti 32GB anebo ji ukládat přímo do PC. Podporovány jsou i protokoly Modbus a PROFIBUS.

Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


 

Přístroj LE-8200A je zejména protokolový analyzátor sériových rozhraní RS-232C, RS-422/485. Jedná se o malý, bateriově napájený přístroj neocenitelný při vývoji i provozním ověření funkčnosti a vyhledávání závad komunikace. Použít ho lze například, pro monitorování, simulaci komunikace a měření chybovosti.

 

Široká škála podporovaných rozhraní

Přístroj je osazen rozhraními RS-232C (V.24) a RS-422/485 (RS-530).Pomocí rozšiřujícího kitu je možné přístroj použít i pro analýzu dalších rozhraní a to TTL, I2C, SPI, IrDA, CAN ,LIN, FlexRay, LAN, USB a proudové smyčky. Podpora Modbus a PROFIBUS.

Monitorování komunikace

Zobrazuje a zaznamenává datovou komunikaci bez jakéhokoliv ovlivnění sledované komunikace. Díky této funkci lze zkrátit čas při řešení problematických situací. Přístroj podporuje řadu komunikačních standardů jako jsou například binární synchroní komunikace (BSC), HDLC protokol a další. Přidáním potřebných kitů je schopno zařízení podporovat mnoho dalších komunikačních standardů.

Logický analyzátor a analogová analýza měřených průběhů

Logický analyzátor, který zobrazuje časové průběhy komunikace pracuje s vzorkovací frekvencí až 100MHz. Navíc umožňuje díky velkému displeji zobrazení až 12 průběhů najednou. S použitím speciálního kitu je možné zobrazit analogové průběhy měřené komunikace na displeji a to až s rychlostí 40M vzorků za sekundu. Tato funkce napomáhá při řešení hardwarových problémů, ale může také sloužit pro vzdělávácí účely např. pro porovnání teoretických a skutečných naměřených průběhů dané komunikace.

Měření chybovosti - BERT

Pro posouzení kvality a spolehlivosti linek je analyzátor vybaven nástroji pro měření chybovosti pomocí end-to-end připojení nebo na základě koncepce vzdálené smyčky - loopback. Přístroj měří jak bitovou tak blokovou chybovost dle doporučení ITU-T G.821.

Další vlastnosti přístroje:

  • Zobrazení dvou záznamů komunikace - na displeji je možno zobrazit současně dva záznamy komunikace a tím jednoduše v případě potřeby oba tyto záznamy porovnávat.
  • Nastavení rychlosti v rozmezí od 50b/s až do 4 Mb/s
  • 100MB interní paměti, kontinuální záznam sledovaných dat až 32GB pomocí Compact Flash karty - možnost výběru kruhového bufferu pro "nekonečný" záznam a nebo pevného bufferu, kdy se nahrávání zastaví při jeho naplnění. Přístroj nabízí fuknci automatického ukládání, kdy se vždy při dosažení nastavené velikosti dat uloží tato data do souboru na compact flash kartu. Užitečná funkce při selhání komunikace z neznámých příčin.
  • Vysoce přesné časové razítko 1μs
  • Simulace - v režimu simulace je analyzátor schopen komunikace s reálným zařízením a umožňuje vysílání a příjem testovací komunikace podle příslušného protokolu. Uživatel může zvolit z několika testovacích režimů: Manual, Flow, Echo, Pooling, Buffer a Program.
  • Měření napětí a zpoždění na komunikační lince - měření zpoždění na komunikační lince s časovým rozlišením 0.1ms. Tato funkce je doplněna o funkci měření napětí SD,RD,DTR a externího EXT signálů, kde na displeji je zobrazena minimální, maximální a aktuální hodnota napětí. Napomáhá při řešení problémů při poklesu napětí v obvodu.

 

Některé funkce přístroje si můžete prohlédnout přímo na stránkách výrobce a to na adrese:

http://lineeye.com/html/product_le8200_demo.html#

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info