Protokolový analyzátor USB rozhraní Lineeye - LE-650H2

teaser

Protokolový analyzátor USB 1.1/2.0 komunikace se záznamem až 10GB. Průchozí jednotka rozhraní je připojená k PC (USB TAP) a sledování komunikace probíhá v reálném čase. Je možno zaznamenat až 10GB dat na HDD/SDD disk v PC. Automatická detekce a nastavení rychlosti 480/12/1.5 Mbit/s. Podrobné dekodování všech zpráv pro účinný troubleshooting. Snadná obsluha.

Orientační cenová hladina 25 000 – 49 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Lineeye LE-650H2 je analyzátor rozhraní USB verze 1.1 nebo 2.0 řešený přenosným modulem rozhraní, nesoucí dva porty pro připojení testovaných zařízení, se záznamem na obslužném PC. Komunikace s obslužným počítačem je realizována pomocí USB 2.0 připojení. Na počítač je možné uložit i dlouhodobý záznam ze sledovaných dat do velikosti až 10GB. Uživateli přístroj nabízí přehledné zobrazení dekódovaných zpráv v příjemném grafickém prostředí. Díky vnitřní paměti analyzátoru o velikosti 128 MB a vysoké přenosové rychlosti až 480Mbit/s je analýza prováděna v reálném čase.

 

Přístroj automaticky detekuje rychlost komunikujících USB zařízení (480/12/1.5 Mbit/s), a svou přítomností nijak neovlivňuje sledovanou komunikaci při záznamu do vnitřní paměti a harddisk PC.

 

LE-650H2 se vyznačuje velmi přesným časovým razítkem s rozlišením 16.7ns pro přesné posouzení časových relací. Při požadavcích na zachycení pouze specifických dat nabízí další funkce v podobě real-time filtrů nebo sekvenčních triggerů.

Analyzátorem je možné sledovat objem přenesených dat, počet transakci, průměrnou přenosovou rychlost apod. formou statistik. Veškeré zobrazené informace mohou být uloženy v textovém formátu nebo formou tabulek a použity pro další SW aplikace.

Přístroj umožňuje měření parametrů VBUS v reálném čase (napětí, proud a spotřeba energie).

 

Včetně zobrazení měření do grafů:

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info