Řada Kingfisher KI 9000 zahrnuje optické zdroje a měřiče výkonu v kapesním formátu, vhodné pro univerzální použití na multimode i singlemode vláknech v optických sítích. Jedná se o přístroje, které kombinují velmi jednoduchou obsluhu, spolehlivý provoz a špičkové parametry.
Cenové rozpětí 10 000 – 24 000 Kč bez DPH

Vlastnosti řady KI 9000

  • Velmi malé, odolné provedení
  • Intuitivní ovládání
  • 3-letá záruka a kalibrační cyklus
  • Výdrž 150-200 hodin při použití běžných 2x AAA baterií
Optický zdroj KI 9800
  • Až tři zdroje záření dostupné na jednom přístroji
  • Vlnové délky singlemode: 1310/1550 nm, 1310/1490/1550 nm
  • Vlnové délky multimode: 850/1300nm, 850 nm VCSEL
  • POF 650 / 660nm
  • Výměnné konektory SC, ST, FC dodávané s přístrojem
Měřiče úrovně Kingfisher KI 9600

Kingfisher KI 9600 je dle požadavků zákazníka vybaven příslušným typem detektoru, kalibrován je na 9 vlnových délek, vyniká snadnou obsluhou a dlouhou výdrží baterií.

  • Zobrazení min/max hodnot
  • Dle zvoleného detektoru je rozsah měřených vlnových délek 600-1700nm
  • Dynamický rozsah +24 až -70 dBm
  • Měnitelné optické konektory, SC, FC, ST adaptéry součástí balení.
 
Typ detektoru Kalibrované vlnové délky [nm] Dynamický rozsah
Ge 660, 850, 1300, 1310, 1390, 1490, 1550, 1610, 1625 +10 až -70 dbm
InGaAs 660, 850, 1300, 1310, 1390, 1490, 1550, 1610, 1625 +5 až -70 dbm
H3B 850, 1300, 1310, 1390, 1490, 1550, 1590, 1610, 1625 +24 až -50 dbm
H5 850, 1300, 1310, 1390, 1490, 1550, 1590, 1610, 1625 +15 až -60 dbm

Pro potřeby testování v sítích PON je tester KI 9000 dodáván i ve variantě se selektivním nastavením vlnové délky.

 
Měření na vln. délce 1550 nm  
Měřené pásmo 1530 až 1625 nm
Izolace pásma 1490 nm > 25 dB
Izolace pásma 1310 nm > 30 dB
Max. vstupní úroveň +15 dBm
Měřicí rozsah +10 až -70 dBm

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.