Izolovaný napěťový zdroj Stanford Research Systems SIM928

teaser
Izolovaný napěťový zdroj SIM928 od firmy Stanford Research Systems, ± 20 V izolovaný napěťový zdroj, nízký výstupní šum, dvě baterie pro nepřetržitý provoz, životnost baterie do 1000 dobití, plovoucí výstup ± 40 V.
Orientační cenová hladina
na dotaz

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Izolovaný napěťový zdroj SIM928 se používá jako zásuvný modul do modulárního systému SIM900. Je to ideální zařízení pro aplikace, kde je požadvané ultra-čisté DC napětí. Napětí může být nastaveno v rozsahu ± 20 VDC s mV rozlišením a zdroj může poskytovat proud do ± 10 mA. Výstupní obvod je opticky izolován od nežádoucích referencí a poskytuje maximální flexibilitu a šumovou odolnost. Při plovoucím měření (floating) je možné dosáhnout napětí až ± 40 V.

SIM928 obsahuje dvě nezávisle nabíjecí baterie ("Nickel Metal Hybride"), každá s trvanlivostí až 12 hodin při maximální zátěži. Pokud je baterie téměř vybitá, SIM928 se automaticky přepne na druhou baterii. Přepínání mezi bateriemi nepřerušuje výkon dodávaný zdrojem, což umožňuje nepřetržitý provoz po dobu 24 hodin. Vybitá baterie je automaticky dobita na plnou kapacitu přibližně za 5 hodin. Maximální počet dobití baterii je přibližně 1000 a výrobce nabízí s tímto napěťovým zdrojem náhradní set baterií.

Některé aplikace vyžadují spouštění s plně nabitou baterií. Uživatel si může SIM928 manuálně přepnout právě na nabitou baterii s tím, že druhá baterie se automaticky začne nabíjet na plnou kapacitu.

 

Specifikace:

Výstup:

  • výstupní rozsah ±20 V, rozlišení 1 mV
  • max. výstupní proud ±10 mA
  • plovoucí výstup ±40 V
  • šum 10 µVrms (1 kHz)
  • proudové omezení 15 mA

 

Zadní panel:

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info