Distribuční zesilovač Stanford research systems FS730

teaser
FS 730 je distribuční zesilovač sloužící k distribuci 10MHz signálu z frekvenční reference. Obsahuje jeden vstup a sedm výstupů. Má vysoký útlum odrazu, vysokou mezikanálovou izolaci, nízkou úroveň aditivního šumu a sinusový výstup +13dBm.
Orientační cenová hladina 25 000 – 49 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Nemáte žádnou poptávku!

Potřebujete poradit s výběrem produktu?


 

Distribuční zesilovač FS 730 se používá k distribuci referenčního signálu 10MHz. Každý zesilovač má jeden vstup a sedm výstupů, vše osazeno BNC konektory. Vstup je osazen LC obvody umožňující použití DC offsetu na vstupu. Vstupní impedanceje 50 Ω na 10 MHz.

Vstup je osazen limiterem, což přináší řadu výhod. Odstraňuje amplitudové modulace ze vstupního signálu a výstupy tak mají pevnou amplitudou. Vstupní šum, který je vyšší než 50 mV od průchodu nulou je blokován. Prakticky každý průběh s se střídou přibližně 50%, lze použít jako vstup.

Vstupní limiter je následován pásmovým filtrem s pevným ziskem zesilovače. Tento signál je předán do sedmi výstupu zesilovače, každý z nich projde filtrem typu dolní propust a výstupním transformátorem. Všechny výstupy mají 50 Ω impedanci a poskytují na výstupu sinusový signál 1Vrms (+13 dBm) do zátěže 50 Ω.

K dispozici jsou čtyři indikační LED diody."Power" LED indikuje, že přístroj má napájení. "Signál" LED indikuje, že je přítomen vstupní signál. "Přetížení" LED indikuje, že vstupní signál má příliš velkou amplitudu. "Porucha" LED indikuje jednu nebo více z těchto podmínek: žádný vstupní signál, nadměrně velký vstupní signál, žádný výstupní signál, nebo nízká hodnota vnitřního DC napájení.

Možná provedení přístroje:

Option 1: 10MHz distribuční zesilovač,7 kanálů

Option 2: 5MHz distribuční zesilovač, 7 kanálů

Option 3: CMOS logický distribuční zesilovač, 7 kanálů

Option 4: Širokopásmový distribuční zesilovač 50 Ohm, 7 kanálů

Option 5: Širokopásmový distribuční zesilovač 75 Ohm, 7 kanálů

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info