Profesionální logger Delphin Expert, 16 analogových vstupů, 6 analogových výstupů, vzorkovací frekvence 1000 Hz, 24 digitálních I/O. Interní paměť 4 GB, možnost rozšíření paměti pomocí USB nebo LAN (NAS). Všechny kanály jsou galvanicky oddělené a vstupní obvody chrání zařízení před napěťovými špičkami. Rozhraní LAN, USB, SDI12, CAN Bus, RS-232/485.
Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Technické parametry

Podporovaná rozhraní
 • 1 x LAN (1 x 1000BaseT)
 • 1 x USB Master (2.0)
 • 1 x USB Device (2.0)
 • 2 x CAN Bus (2.0)
 • 3 x RS232/485 (2 x PROFIBUS Slave, ModBus RTU, ASCII Protocol)
 • 1 x WLAN nebo WWAN (volitelné)
Funkce
 • Paměť 4 - 12 GB (4 GB odpovídají 125 milionům záznamů)
 • Možnost rozšíření paměti pomocí USB nebo LAN (NAS - Network Attached Storage)
 • Galvanicky oddělené kanály, vstupní obvody chrání zařízení před napěťovými špičkami
 • 24 bitový převodník (rozlišení měřeného napětí v řádu mikrovoltů)
 • Snadná konfigurace pomocí PC - možnost přenesení celkového nastavení loggeru
 • Inteligentní zpracování signálů - přímý výpočet objemů a množství pomocí integrátorů, výpočet průměrných hodnot, kontrola nastavených limitů a možnost sepnutí digitálních výstupů a odeslání SMS při překročení
 • Intuitivní software ProfiSignal Go - možnost zobrazení měřených dat online a offline, několik režimů zobrazení trendů, export do EMF souborů, analýza pomocí kurzorů atd.
 • Funkce sleep - snížená spotřeba zařízení v době mezi měřeními (pouze 5 mW @ 12 V)
 • Podporované protokoly PROFIBUS, MODBUS RTU, SCPI, ASCII, CAN RAW, MODBUS TCP, OPC UA
 • Napájení 12 - 24 V DC
 • Možnost napájení baterií nebo solárním článkem
 • Rozměry 210 x 80 x 125 mm, hmotnost 750 g
Video produktu:

https://www.youtube.com/watch?v=Ad6lk9_fCDU

Přehledová tabulka Delphin Expert Logger
Model Expert Logger 100 Expert Logger 200 Expert Logger 300 Expert Logger 400
Počet analogových vstupů 16 32 46 16
Vzorkovací frekvence [měření/s] 600 1200 1800 1000
Počet digitálních vstupů 4 4 1 24
Počet digitálních výstupů 4 4 1 24

Delphin Expert logger 400

Expert Logger 400 je nejnovější model z řady loggerů od firmy Delphin. Logger je založen na FPGA a propojuje nejnovější komunikační a měřící technologie, umožňuje tak současný sběr dat až z 16 analogových kanálů a 24 digitálních kanálů na nízkých i vysokých vzorkovacích frekvencích. Přesně naměřená data jsou nezávisle uložena a mohou být přenesena pomocí rozhraní USB, LAN, WLAN nebo LTE.


Pro ukládání měřených dat slouží 4 GB interní paměti (odpovídá až 125 milionů záznamů s časovou značkou s přesností na milisekundy). Kapacita paměti může být navýšena připojením externích USB nebo NAS (síťové úložiště). Integrovaná funkce sleep automaticky vypíná zařízení v době nečinnosti a snižuje spotřebu zařízení. Expert Logger může fungovat i autonomně napájen bateriemi nebo solárními články.

Sensory jsou připojeny přes svorkovnice, schéma na přístroji zobrazuje uspořádání kanálů. I přes velký počet vstupů má tak uživatel přehled o zapojení. Každá čtveřice terminálů může být nakonfigurována jako diferenční vstup pro měření napětí, proudu, termočlánků, nebo čtyřvodičové měření u teplotních odporových snímačů.


Přesné měření je zajištěno použitím rychlého 24 bitového převodníku, který umožňuje měřit napětí s přesností na µV. Všechny kanály jsou galvanicky oddělené, čímž jsou potlačeny zemnící smyčky. Ověřené vstupní obvody složí jako ochrana zařízení před napěťovými špičkami. Při konstrukci zařízení nebyly použity žádné elektromechanické díly, což zvyšuje spolehlivost zařízení a výrazně snižuje nároky na údržbu a také hluk při provozu zařízení. Patentovaný systém vstupů zajišťuje roky spolehlivého měření.


Pro zjednodušení ovládání Expert Loggeru je dodáván software ProfiSignal Go. ProfiSignal Go je intuitivní a uživatelsky přívětivý software který umožňuje uživateli zobrazení a detailní analýzu offline i online dat z loggeru. Software umožňuje zobrazení měřených dat v trendech i jiných grafech, které lépe zobrazují měřené závislosti, podporuje export měřených hodnot do ASCII/CSV/TDM nebo jako grafické trendy do EMF souboru.


Konfigurace Expert Loggeru může být provedena jednoduše pomocí PC. Nastavení zůstává pořád uložené v Loggeru i při odpojení napájení. Celková konfigurace může být vyčtena a upravena na PC, bez nutnosti neustále připojeného loggeru. Inteligentní zpracování signálu umožňuje využití matematických operací přímo na úrovni jednotlivých kanálů. Praktické využití tak najdou hlavně integrátory pro měření celkového množství, dále nastavení limitů na kanálech, monitoring s možností automatického sepnutí nastaveného výstupu nebo automatickým odesíláním emailů.

 

 

Potřebujete měřicí systém na míru?

 

Umíme i tohle. Napiště nám, nebo zavolejte.

Případně navštivte sekci Komplexní dodávky.

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info