Aktivní či pasivní externí Niagara Bypass přepínače slouží jako doplněk k in-line zařízením jako jsou IPS, UTM, firewally a další. Dokáží zajistit bezeztrátový provoz na dané lince i při výpadku in-line zařízení.
Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Firma Niagara Networks je výrobce Bypass přepínačů, TAPů, Network Packet Brokerů, nastavitelných přepínačů a NIC produktů. Tyto produkty pracují na 1G, 10G, 40G a 100G rychlostech a jsou vhodné jako doplněk pro monitorování, inline přepínání, IPS, UTM, Load balancing, WAN akcelerátory a další IT a bezpečností zařízení. Tato firma také vyrábí spoustu HW zařízení jako OEM, kdy tyto produkty používají další firmy pro různé druhy vlastních aplikací. Jedná se především o NIC karty, či platformy obsahující specifická CPU, paměti, rozhraní atd.

Niagara Bypass přepínač je hardwarové zařízení, které se používá jako doplněk pro in-line monitorovací zařízení, jako je například Intrusion Prevention System (IPS), firewall, WAN optimalizátor/akcelerátor nebo UTM systém. In-line monitorovací zařízení mohou způsobit řadu problémů v počítačových sítích, protože v případě, že takovýto nástroj ztratí napájení, dojde k selhání jeho softwaru nebo dojde k HW problému a zařízení je nutné vyjmout a vyměnit, může dojít k nechtěnému přerušení provozu na dané lince. Dalším příkladem může být potřeba upgradovat SW/FW in-line zařízení při zachování průchodnosti dané linky. Bypass přepínače odstraňují toto potencionální selhání automatickým propojením svých portů při výpadku in-line zařízení - toto se kontroluje pomocí tzv. heartbeat. Tím nedojde k výpadku na dané lince a je tak zabezpečen neustálý bezeztrátový provoz.

Bypass přepínače pracují na rychlostech 1G, 10G, 40G a 100G to jak na metalice, tak i optice. K dispozici je pro aktivní přepínače napájení AC nebo DC, pro "pasivní" buď není nutné napájení anebo se používá napájení 12V.

Pro více informací k jednotlivým modelům včetně příslušné dokumentace prosím navštivte stránky výrobce a to na adrese:

https://www.niagaranetworks.com/products/network-bypass-switch

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info