Analyzátor reziduálních plynů Stanford research systems RGA 120/220/320

teaser

Analyzátor reziduálních plynů (hmotnostní spektrometr) RGA120, RGA220 a RGA320, rozlišení lepší než 1 amu, 5 × 10−14 Torr detekční limit, RGA Windows software, USB, RS-232, Ethernet rozhraní.

Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Analyzátor reziduálních plynů SRS RGA120, RGA220 a RGA320 nabízí detailní plynovou analýzu vakuových systémů. Systém je kompletní s kvadrupolovou sondou, elektronickou řídicí jednotkou (ECU) as real-time Windows softwarem, který slouží k analýze dat ak ovládání sondy a analyzátoru.

 

Parametry:

  • 120 amu (RGA120), 220 amu (RGA220) a 320 amu (RGA320)
  • Rozlišení lepší než 1 amu
  • Detekční limit 5 × 10−14 Torr
  • RGASoft Windows software
  • Jednoduše vyměnitelná elektronová násobička a vlákno
  • Rozhraní USB, RS-232, Ethernet a I/O

 

Prevedení sondy

Sonda je tvořena ionizérem, kvadrupolním hmotnostním filtrem a detektorem. Jednoduchý design a malý počet částí přístroje minimalizují odplyňování a snižují možnost zanesení nečistot do vakuového systému. Sestava je odolná a připojuje se na standardní 2,75" Conflat příruby. Je uzavřena v trubce z nerezové oceli s výjimkou ionizéru, který potřebuje právě 2,5" ve vakuovém systému - to je standard pro iontové vývěvy. Sonda byla navržena jako samozarovnávací, takže může být velmi jednoduše znovu namontována po vyčištění.

Elektronická řídicí jednotka

Elektronická řídicí jednotka (ECU) obsahuje veškerou potřebnou elektroniku pro řízení hlavy RGA. Je napájena buď z externího zdroje +24 VDC (2,5 A) nebo z volitelného zabudovaného napájecího modulu, který se zasune do AC vývodu. LED indikátory nabízejí okamžitý přehled činnosti elektronové násobičky, vlákna, elektronických systémů a sondy. EUC může být jednoduše vyjmuta ze sondy v případě zvýšení teploty.

 

Jedinečný design vlákna

Pro elektronovou emisi je použito dvojité thorium-iridiové (ThO2/Ir) vlákno s dlouhou životností. Dvojité ThO2/Ir vlákno vydrží mnohem déle, než jednoduché, což zvyšuje čas nutný pro výměnu. Oproti jiným typům může uživatel vlákno vyměnit za několik minut.

 

 

RGA Windows Software

Systémy RGA podporují real-time Windows aplikaci na PC. Intuitivní grafické uživatelské rozhraní umožňuje rychlou a jednoduchou práci s naměřenými hodnotami. Obrazovky mohou být rozděleny pro duální operace, měřítka mohou být nastavena na lineární nebo logaritmická a data mohou být umístěna v měřítku manuálně nebo automaticky. Data jsou zaznamenána a zobrazena buď v reálném čase nebo pro zvolený časový úsek pro dlouhodobé monitorování a datalogging. Software umožňuje volbu jednotek (Torr, mbar, Pa a Amp), programovatelné audio a vizuální alarmy.

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info