Analyzátor reziduálních plynů Stanford research systems RGA 100/200/300

teaser

Analyzátor reziduálních plynů (hmotnostní spektrometr) RGA100, RGA200 a RGA300, rozlišení lepší než 1 amu, 6 dekád dynamického rozsahu, 5 × 10−14 Torr detekční limit, RGA Windows software, RS-232 rozhraní.

Orientační cenová hladina 100 000 – 249 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Analyzátor reziduálních plynů SRS RGA100, RGA200 a RGA300 nabízí detailní plynovou analýzu vakuových systémů. Systém je kompletní s kvadrupólovou sondou, elektronickou řídící jednotkou (ECU) a s real-time Windows softwarem, který slouží k analýze dat a k řízení sondy.

 

Parametry:

  • 100 amu (RGA100), 200 amu (RGA200) a 300 amu (RGA300)
  • Rozlišení lepší než 1 amu
  • 6 dekád dynamického rozsahu
  • Detekční limit 5 × 10−14 Torr
  • RGA Windows software
  • Jednoduše vyměnitelná elektronová násobička a vlákno
  • Rozhraní RS-232

 

Provedení sondy

Sonda je tvořena ionizérem, kvadrupolním hmotnostním filtrem a detektorem. Jednoduchý design a malý počet částí přístroje minimalizují odplyňování a snižují možnost zanesení nečistot do vakuového systému. Sestava je odolná a připojuje se na standardní 2,75" Conflat příruby. Je uzavřena v trubce z nerezové oceli s vyjímkou ionizéru, který potřebuje právě 2,5" ve vakuovém systému - to je standard pro iontové vývěvy. Sonda byla navržena jako samozarovnávací, takže může být velmi jednoduše znovu namontována po vyčištění.

Elektronická řídící jednotka

Elektronická řídící jednotka (ECU) obsahuje veškerou potřebnou elektroniku pro řízení hlavy RGA. Je napájena buď z externího zdroje +24 VDC (2,5 A) nebo z volitelného zabudovaného napájecího modulu, který se zasune do AC vývodu. LED indikátory nabízejí okamžitý přehled činosti elektronové násobičky, vlákna, elektronických systémů a sondy. EUC může být jednoduše vyjmuta ze sondy v případě zvýšení teploty.

 

Jedinečný design vlákna

Pro elektronovou emisi je použito dvojité thorium-iridiové (ThO2/Ir) vlákno s dlouhou životností. Dvojité ThO2/Ir vlákno vydrží mnohem déle, než jednoduché, což zvyšuje čas nutný k výměně. Oproti jiným typům může uživatel vlákno vyměnit za několik minut.

 

 

RGA Windows Software

Systémy RGA podporují real-time Windows aplikaci na PC. Intuitivní grafické uživatelské rozhraní umožňuje rychlou a jednoduchou práci s naměřenými hodnotami. Program je plně interaktivní a dává uživateli kontrolu nad grafickým displejem. Obrazovky mohou být rozděleny pro duální operace, měřítka mohou být nastavena na lineární nebo logaritmická a data mohou být umístěna v měřítku manuálně, nebo automaticky. Data jsou zaznamenána a zobrazena buď v reálněm čase, nebo pro zvolený časový úsek pro dlouhodobé monitorování a datalogging. Software umožňuje volbu jednotek (Torr, mbar, Pa a Amp), programovatelné audio a vizuální alarmy.

 

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info