Nový partner - Bott GmbH

Od začátku roku 2022 spolupracujeme s novým partnerem - firmou Bott GmbH. Německý výrobce specializovaných pracovišť a nábytku pro vývoj, výrobu a servis v technologických firmách, se stává důležitou částí mozaiky, ze které skládáme obraz perfektního a komplexního servisu pro naše zákazníky.

Výrobky firmy Bott skvěle doplňují naše stávající aktivity v oblasti kompletních dodávek vybavení nábytkem pro vývojové a zkušební laboratoře a zejména dodávek pro výrobu, a to ať už elektro, nebo i mechanickou a strojní.

Pro elektroniku je samozřejmostí ESD varianta pro EPA prostory. Bott se ovšem zaměřuje i na nábytkové vybavení určené pro speciálně mechanickou výrobu a vývoj, zejména z hlediska odolnosti materiálů. Specializovaná pracoviště Bott tak naleznou uplatnění i v oblastech jako servis strojů a zřízení, strojírenské dílny a podobně.

Našim zákazníkům tak budeme moct dopřát ještě širší služby v oblasti kompletních dodávek vývojových center, servisů a výroby pro technologické firmy. Samozřejmě i v tomto případě nabízíme služby včetně zpracování projektu, vizualizací, optimalizace prostor, vlastní dodávky a následného servisu.

O další spolupráci budeme informovat na našem webu, kde v současnosti připravujeme specializovanou stránku, věnující se tomuto tématu.

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info