8-kanálový, 4-vodičový multiplexer Stanford Research Systems SIM925

teaser
8-kanálový, 4-vodičový multiplexer SIM925 od firmy Stanford Research Systems, 8 vstupních kanálů,4-vodičový multiplexer,relé 4-pólové, bypass kanál, volitelný buffer.
Orientační cenová hladina
na dotaz

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Modul SIM925 je 8-kanálový, 4-vodičový multiplexer pro aplikace s nízkou úrovní signálu, používá se jako zásuvný modul do modulárního systému SIM900.

SIM925 obsahuje digitálně kontrolované obvody, které jsou navrženy se speciální architekturou, ve kterých je mikrokontrolér zapnutý pouze při změně přepínačů. Toto zaručuje, že digitální šum nepoškozuje nízko-úrovňové analogové signály.

Nastavení mohou být změněny pouze z předního panelu nebo vzdáleně přes rozhraní. Také nastavení multiplexeru je možné změnit. Při zapnutí, modul generuje stav signálu a upozorňuje uživatele na přetížení. SIM925 je možné využívat s požadovaným DC napájením i mimo modulárního systému SIM.

Multiplexer SIM925 může být použit přímo s jinými moduly SIM. Jako například SIM921 AC odporový můstek, SIM922A / SIM923A diodový a RTD teplotní snímač nebo na "směrování" signálů na Lock-in zesilovače, tedy automatizace obnovení signálů.

 

Specifikace:

  • Počet vstupních kanálů: 8 (+ bypass kanál)
  • Počet vodičů na kanál: 4
  • Sériový odpor 2 GΩ
  • Izolační odpor >10 GΩ
  • Rýchlost přepínání max. 50 ms

 

Zadní panel:

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info