Signální generátor Spirent GSS6300 je jednokanálový GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, Bei-Dou atd.) generátor. Simulátor GSS6300M je více-kanálový GNSS simulátor. Oba pracují pouze ve frekvenčním pásmu L1 (E1, B1) signálů.

Místo pro poptávané produkty

Produkty, které chcete poptat, vložíte tlačítkem Vložit do poptávky na stránce vlevo.

Chcete s námi raději mluvit přímo? Zavolejte:
+420 541 633 670

Pokud toto není to co hledáte:


Obě zařízení jsou vhodná zejména do výroby nebo tam, kde je potřeba provést jednoduché testy jako je např. měření nosná/šum (C/N), určit čas do první fixace pozice (Time To First Fix - TTFF) při cold, warm nebo hot startu přijímače, změřit citlivost (sensitivity) přijímače a další.

 

Signální generátor Spirent GSS6300

Jednokanálový generátor vhodný na velmi jednoduché testy citlivosti přijímačů a měření C/N. Dle zakoupených licencí umožňuje emulovat signály GPS/SBAS/QZSS L1 C/A, GLONASS L1 C/A, BeiDou-2 B1 a Galileo E1. Lze nastavovat parametry jako jsou úroveň signálu, PRN, Doppler a další. Zařízení je možno ovládat pomocí IEEE-488, USB nebo RS-232 a integrovat je tak do komplexního testovacího systému. Pro real-time ovládání simulátoru z externího PC je dodávána aplikace SimCHAN. Generátor je možno časově synchronizovat pomocí 1PPS nebo frekvenčního vstupu/výstupu.

 

Simulátor Spirent GSS6300M

Čtyř nebo osmi-kanálový GNSS simulátor s integrovaným Windows PC s předinstalovanou aplikací SimCHAN. Pomocí simulátoru lze provádět testy jako jsou určení čas do první fixace pozice (TTFF), citlivost přijímače, měření reakvizičního času a řadu dalších. Umožňuje emulaci GPS/SBAS/QZSS L1 C/A, GLONASS L1 C/A, BeiDou-2 B1 a Galileo E1, tedy např. (8x GPS L1, 8x Galileo E1 a podobně dle zakoupených licencí. Zařízení je možno ovládat díky integrovanému PC přímo pomocí klávesnice a myši, pomocí vzdálené plochy či VNC, pomocí tabletu přes WiFi nebo lze využít spojení přes IEEE-488, USB, Ethernet nebo RS-232 a integrovat tak simulátor do komplexního testovacího systému.

Ovládací SW SimCHAN lze zakoupit v základní verzi nebo v tzv. rozšiřujícím (enhancement) balíčku. Základní balíček umožňuje simulovat statickou pozici objektu, nastavit datum a čas simulace, ovlivňovat typ simulovaných konstelací, úroveň signálu, simulovat přechodnou sekundu a další. Rozšiřující balíček umožňuje navíc simulovat pohybující se objekt na základě Google maps, testování dle předdefinovaných trajektorií dle 3GPP TS 25.171. Také je možno namodelovat charakteristiku přijímací antény (antenna patern) a simulovat vlivy prostředí, včetně ionosférických či troposférických korekcí.

 

 

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info