Multifrekvenční a multikonstelační GNSS simulátor Spirent GSS7000

GSS7000
Spirent Promise Assured

Simulátor Spirent GSS7000 umožňuje simulaci signálů veškerých typů GNSS (GPS,GLONASS,Galileo...) o různých frekvencích L1, L2, L5, E5ab atd.

Třídící parametry

  • Typ přístroje: GNSS simulátor

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

Simulátor Spirent GSS7000 umožňuje simulaci signálů veškerých typů GNSS (GPS,GLONASS,Galileo...) o různých frekvencích L1, L2, L5, E5ab... Simulovat lze systémy a signály, které jsou již plně dostupné nebo teprve ve fázi nasazení či příprav. Zařízení je velice flexibilní a lehce rozšířitelné.

Vlastnosti:

  • podpora GPS L1,L2,L5, GLONASS L1,L2,L3, Galileo E1,E5a,E5b, BeiDou B1,B2 a QZSS, SBAS.
  • zařízení obsahuje až čtyři kanálové banky, každá s 64-kanály (celkem tedy max. 256 kanálu). Každá banka pracuje v jednom frekvenčním pásmu (např. banka číslo 1 v pásmu L1, E1, banka č.2 v pásmu L5,E5 atd.) a je v ní možno generovat více konstelací ze stejného pásma. Upgrade o další kanálovou banku (např. z jedné na dvě) je možno provést přímo (in-field) bez nutnosti navrácení boxu k výrobci
  • pomocí licencí lze zakoupit jednotlivé typy GNSS signálů - viz. tabulka níže

  • 100 Hz System Iteration Rate (SIR) and Hardware Update Rate (HUR)
  • fázový šum menší než 0,005Rad RMS
  • přesnost signálu pseudovzdálenosti ± 0,002m
  • přesnost signálu rychlosti pseudovzdálenosti ± 0,001m/s
  • nulové mezikanálové zkreslení
  • frekvenční stabilita ± 5*10-10

 

 


 

Ovládací SW - nabízeny jsou čtyři různé ovládací SW dle náročnosti simulací a aplikace zákazníka.

1) SimGen - nejpropracovanější GNSS simulační SW umožňující komplexní a detailní nastavování veškerých parametrů spojených s GNSS signály. Umožňuje simulaci nejen samotných GNSS signálů, ale i emulaci např. vícecestného šíření, terénních překážek, anténních modelů, modely pohybu různých objektů (auto, letadlo, vesmírná raketa atd.), efekt ionosféry či troposféry, simulaci přechodné sekundy a mnoho a mnoho dalších.

2) SimTest - jednoduchá ovládací aplikace. Je možno definovat datum a čas simulace. Umožňuje vytváření trajektorie statické pozice či pohybu objektu pomocí Google Maps či importu NMEA dat. Dále je možno simulovat atmosférické vlivy, doppler a ovlivňovat úroveň signálů.

3) SimReplay+ - slouží pro přehrávání předdefinovaných scénářů s možností jejich editace. Lze editovat datum , čas a lokaci scénáře. Lze importovat pohybová data pomocí NMEA záznamu. Scénáře si lze také nechat na zakázku vytvořit dle požadavků zákazníka přímo technickými experty od výrobce. nebo je možno využít i scénáře uložené aplikací SimGen.

Rozšiřující možnosti, kterou je možno kombinovat s GSS7000:

SimAuto - emulace signálů z automobilových senzorů (DR) včetně možnosti integrace s otočným stolem.

SimSafe - rozšíření pro testování odolnosti vůči podvrhávání GNSS signálu (spoofing).

SimSENSOR - emulace MEMS senzorů (Accelerometers, Gyroscopes, Magnetometers, Barometers).

GSS7765 - generátor interferencí. Generátor je možno ovládat přímo z aplikace SimGen. Lze zkombinovat více generátorů do jednoho komplexního systému.


Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace