Regulátor kryogenní teploty Stanford research systems CTC100

CTC100_main
Stanford Research System

Kryogennní regulátor teploty CTC 100 provádí monitorování a regulaci teploty s rozlišením 1 milikelvin. Obsahuje 4 vstupní teplotní senzory, 2 výkonové a 4 analogové napěťové výstupy, 4 analogové a 8 digitálních I/O kanálů, až 6 zpětnovazebních řídících smyček, grafický display, USB, Ethernet, RS-232, GPIB (Volitelně).

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

CTC100 je přístroj pro řízení kryogenní teploty. Umožňuje monitorování a řízení teploty s rozlišením milikelvinu.

CTC100 je navržen pro vývojové a průmyslové aplikace. Systém je tvořen čtyřmi vstupy pro senzory, dvěma napájecími a čtyřmi analogovými napěťovými výstupy a až šesti řídícími zpětnovazebními smyčkami. K dispozici je osm vstupních/výstupních digitálních portů pro libovolné použití spolu s funkcí automatického ladění pro automatické nastavení parametrů PID regulátoru.

Senzorové vstupy

CTC100 nabízí čtyři teplotní vstupy, které mohou měřit teplotu odporovými teploměry (RTD), termočlánky, nebo diodami. Každý teplotní vstup má svůj vlastní 24-bitový AD převodník s jedenácti vstupními rozsahy a je vybaven vlastním nezávislým proudovým zdrojem. Jsou zde zahrnuty standardní kalibrační křivky a je možné zde zadat vlastní uživatelsky nastavené kalibrační křivky s délkou až 200 bodů. Každý senzorový vstup má svoji nízkou a vysokou úroveň alarmu, nebo alarm pro určitou "míru změny". Vstupy mohou být filtrovány filtrem typu dolní propust pro odstranění šumu nebo mohou být brána diference s jiným vstupem.

Parametry

  • 4 vstupy pro teplotní senzory
  • 2 výkonové a 4 analogové napěťové výstupy
  • Až 6 zpětnovazebních řídících smyček
  • Grafický dotykový display
  • Data logging na USB flash disk
  • Uživatelské programy (makra)
  • Rozhraní USB, Ethernet, RS-232, GPIB (Volitelně)

Související fotografie

CTC100_front CTC100_rear CTC100_disp1 CTC100_channel_setup CTC100_numeric_disp

Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace