Spirent PNT TestBench - nástroj pro automatizované testy GNSS zařízení

teaser

Spirent PNT TestBench je automatizované řešení, které zjednodušuje testování GNSS/GPS. Nabízeny jsou předkonfigurované testy pro testování GNSS/GPS přijímačů a zařízení.

Orientační cenová hladina 250 000 – 499 000 Kč bez DPH *
*Cena základního modelu se nachází v tomto rozpětí

Nemáte žádnou poptávku!

Potřebujete poradit s výběrem produktu?


Vybudování a provádění automatizovaných GNSS testovacích scénářů vyžaduje zejména dobrou znalost GNSS technologie a také čas. Spirent PNT TestBench byl vyvinut na základě více než třiceti letých zkušeností této firmy v oboru GNSS simulace a testování.

 

PNT TestBench umožňuje jednoduchý výběr předdefinovaného testovacího scenáře, jeho exekuci, interakci s testovaným zařízením, analýzu výsledků a vygenerování následného reportu.

PNT TestBench nabízí předkonfigurovatelné testovací scénáře pro základní GNSS testy jako jsou Time to first fix (TTFF), statická a dynamická přenost pozice, určení citlivosti přijímače a další. Dále je možno zvolit testy pro testování odolnosti a bezpečnostni s pomocí akliace intereferencí, spoofingu, více-cestného šíření a dalších. Je možno také vyyužít databázi PT Cloud library, která obsahuje reálné zaznamenané interferenčí události.

 

V případě specifických potřeb zákazníka (např. další typy testů) je možno PNT TestBench upravit dle požadavků a přání zákazníka.

Podporované HW GNSS simulátory jsou typy GSS9000, GSS7000, GSS6300M se SW SimGen, SimREPLAY+ nebo SimCHan v3.03 SR05. Jako doplněk při testování odolnosti přijímače lze použít i interferenční generátor GSS7765.

Podporované GNSS přijímače jsou momentálně u-blox EVK-4, EVK-6 a EVK-M8 (RS-232 spojení), Javad Delts (RS-232 spojení) a Septentrio PolaRx4. Integrace jednoho z těchto přijímačů je vždy součástí PT TestBench. Integrace jiného typu GNSS přijímače je možno řešit pomocí Professional service přímo od firmy Spirent.

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

      Looking for reseller ?

Are you looking for
a sales partner?

More info