Zdroj synchronizačních signálů Gillam-FEi UniSync

UniSync1
Gillam-Fei

Středně velké SSU pro univerzální využití, synchronizaci v telekomunikačních sítích, LAN sítích, tak i jako zdroj přesného kmitočtu pro zvláštní aplikace.

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

Přesnost synchronizačních signálů generovaných na výstupech přístroje je založena na integrovaném GPS přijímači, který usměrňuje charakteristiky interního oscilátoru. S ohledem na aplikaci, pro kterou bude přístroj využíván, je nabízena možnost volby z variant OCXO, DOCXO nebo Rubidium. Stabilita zabudovaného oscilátoru společně s přítomností doplňkových referenčních vstupů poskytuje potom uživateli jistotu, že i při výpadku GPS signálu (např. při ztrátě viditelnosti dostatečného počtu satelitů) nedojde ke zhoršení kvality synchronizačních signálů na výstupech zařízení po stanovenou dobu.

UniSync je ovládán pomocí aplikace instalované na PC, podporováno je vzdálené ovládání přes IP síť (RJ-45) nebo konzoli.

UniSync

Vstupy:

Přístroj může být vybaven až dvěma referenčními vstupy nastavitelnými pro příjem signálů DS1; E1; 2048kHz; 1, 5 nebo 10MHz. Každý z portů je monitorován pro určení přítomnosti správného signálu a jeho kvality.

Výstupy:
  • 2 x 2Mbit/s / 2,048 MHz - každý z portů je individuálně nastavitelný
  • počet výstupů možno rozšířit až na 12 x 2Mbit/s / 2,048 MHz
  • 2 analogové uživatelem definované výstupy přes BNC konektor: 1, 5, 10 MHz a 1PPS
Frequency Feedback Modul

Nově je nabízen i Frequency Feedback modul s 10 výstupy a 10 vstupy 2Mbit/s / 2,048 MHz, který současně s distribucí signálu na výstupech provádí měření fázových a frekvenčních odchylek na FF vstupech. Tento postup umožňuje ověřit, že zařízení připojené k UniSync (např. síťový prvek SDH) funguje korektně, nachází se v synchronizovaném stavu a v jeho rámci nevznikají ani při dlouhodobějším chodu odchylky od referenčního signálu.

NTP:

UniSync může sloužit i jako NTP / SNTP server pro synchronizaci např. sítí LAN.

V případě rozsáhlejšího řešení zahrnujícího větší početzdrojů synchronizace lze zařízení UniSync integrovat do proprietárního distribuovaného systému LYNX, který dovoluje uživateli centrálně spravovat teoreticky neomezený počet referenčních zdrojů, možnost každý z nich individuálně konfigurovat a sledovat jejich činnost, stejně tak jako monitorovat stav celé sítě. Pomocí nastavených alarmů je okamžitě odhalen výskyt nestandardních, chybových stavů, zhoršení přesnosti zdrojů apod.

Systém LYNX poskytuje výstupy ve formátech SQL a SMNP pro použití v nadstavbových OSS, a také automatické vytváření reportů ve zvolených intervalech.

 

Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace