Spirent PT TestBench - nástroj pro automatizované testy GNSS zařízení

PT_Testbench
Spirent Promise Assured

Spirent PT TestBench je automatizované řešení, které zjednodušuje testování GNSS/GPS. Nabízeny jsou předkonfigurované testy pro testování GNSS/GPS přijímačů a zařízení.

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

Vybudování a provádění automatizovaných GNSS testovacích scénářů vyžaduje zejména dobrou znalost GNSS technologie a také čas. Spirent PT TestBench byl vyvinut na základě více než třiceti letých zkušeností této firmy v oboru GNSS simulace a testování.

PT TestBench umožňuje jednoduchý výběr předdefinovaného testovacího scenáře, jeho exekuci, interakci s testovaným zažízením, analýzu výsledků a vygenerování následného reportu.

PT TestBench nabízí předkonfigurovatelné testovací scénáře pro základní GNSS testy jako jsou Time to first fix (TTFF), statická a dynamická přenost pozice, určení citlivosti přijímače a další. Dále je možno zvolit testy pro testování odolnosti a bezpečnostni s pomocí akliace intereferencí, spoofingu, více-cestného šíření a dalších. Je možno také vyyužít databázi PT Cloud library, která obsahuje reálné zaznamenané interferenčí události.

V případě specifických potřeb zákazníka (např. další typy testů) je možno PT TestBench upravit dle požadavků a přání zákazníka.

Podporované HW GNSS simulátory jsou typy GSS9000, GSS7000, GSS6300M se SW SimGen, SimREPLAY+ nebo SimCHan v3.03 SR05. Jako doplněk při testování odolnosti přijímače lze použít i interferenční generátor GSS7765.

Podporované GNSS přijímače jsou momentálně u-blox EVK-4, EVK-6 a EVK-M8 (RS-232 spojení), Javad Delts (RS-232 spojení) a Septentrio PolaRx4. Integrace jednoho z těchto přijímačů je vždy součástí PT TestBench. Integrace jiného typu GNSS přijímače je možno řešit pomocí Professional service přímo od firmy Spirent.

Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace