Rubidiový normál Pendulum GPS-12R/RG

GPS-12R
Pendulum

Rubidiový zdroj hodinového kmitočtu synchronizovaný přes GPS. 2.048 MHz a 1-pps výstupy pro aplikace v telekomunikacích. 1.544 MHz (T1) doplňkově. 5 & 10 MHz doplňkové nízkošumové výstupy pro laboratorní využití. Integrovaná baterie pro použití v terénu a během transportu. Doplňková možnost napájení -48VDC pro stálé využití v telefonních ústřednách. Velmi snadné ovládání .

Třídící parametry

 • Typ: GPS

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

GPS-12R je precizní rubidiový zdroj referenčního kmitočtu, využívající GPS, vhodný pro všeobecné použití v oblasti telekomunikací. Ve standardní konfiguraci obsahuje 2,048 MHz zdroj hodinového kmitočtu, použitelný pro kalibraci nebo synchronizaci testovacích zařízení a síťových prvků.

Zařízení zahrnuje i 1-pps výstup, který poskytuje vysoce stabilní časovou referenci s vynikajícími parametry stálosti (méně než 1µs po 24 hodinách bez referenčního signálu). Tato schopnost je velmi užitečná v aplikacích, kde je přesné časování klíčové, jako např. synchronizace DAB, DVB a WCDMA vysílačů nebo synchronizace systémů radarových anténních polí.

V základní konfiguraci je GPS-12R vybaven dvěma 2,048 MHz a jedním 1-pps výstupy. K dispozici je 5 doplňkových frekvenčních výstupů, z nichž vždy dva mohou být zabudovány paralelně.

 • Option 70B - jeden 5 MHz a tři 10 MHz nízkošumové výstupy, pro testovací systémy nebo metrologické aplikace
 • Option 71B - čtyři sinusové výstupy s kmitočty 10, 5, 1 and 0.1 MHz.
 • Option 72B - dva extra 2.048 MHz plus dva 2.048 Mb/s (E1) pro aplikace v telekomunikacích (SDH).
 • Option 73B - čtyři 13 MHz výstupy pro testování základnových stanic GSM
 • Option 74B - dva 1.544 MHz a dva 1.544 Mb/s (T1) výstupy pro aplikace v telekomunikacích (SONET).

GPS-12R představuje ideální referenční zdroj pro externí kalibraci Wandermetrů (např. WM-11) a analyzátory sítí SDH/SONET. Zařízení může být také využito jako vysoce stabilní referenční zdroj pro permanentní využití v laboratořích nebo testovacích systémech.

Další přístroje této kategorie

 • Zdroj synchronizačních signálů Gillam-FEi PicoSync II

  Malý a kompaktní zdroj přesných synchronizačních signálů disponující interním oscilátorem OCXO a GPS přijímačem dostupný v několika variantách lišících se typem generovaných signálů.

 • Rubidiový normál Quartzlock A10-M

  A10-M je metrologický rubidiový kmitočtový standard (LPRO) v provedení 2U rack.

 • Rubidiový frekvenční standard Stanford Research Systems FS 725

  Rubidiový frekvenční standard FS725 od firmy Stanford Research Systems, výstup 10 MHz, 5 MHz a 1 pps, 1 pps vstup pro GPS synchronizaci, nízky fázový šum, kmitočtová stabilita 0,005 ppm za 20 let, nízky fázový...

 • Měnič kmitočtu Quartzlock A6

  Měnič kmitočtu s označením A6 je precizní měnič buď pro 5MHz nebo 10MHz signál. Výstupní kmitočet je od 1Hz a 1PPS až po jiné kmitočty kmitočtových standardů.

 • GPS standard Quartzlock E8000

  E8000 je off-air kmitočtový a časový standard bez nutnosti kalibrace v provedení 1U rack. Vyznačuje se velmi vysokou kmitočtovou a časovou přesností potřebnou v náročných aplikacích. Možnost ultra...

 • Quartzlock A6-CPS Aktivní šumový filtr

  A6-CPS digitální fázově uzamčená smyčka (PLL) poskytuje nízký šum a vysokou krátkodobou stabilitu a může být přizpůsobena pro různé aplikace. Pro usnadnění integrace s vaším systémem může být pro...

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace