Měřič optického výkonu pro FTTx PON Kingfisher KI6102 - PON

PON-Optical-Power-Meter-6102
logo

Přístroj KI6102 je ruční tester určený pro měření optického výkonu pro BPON/EPON/GPON FTTx komunikační linky.

Třídící parametry

  • Typ přístroje: Měříč optického výkonu
  • Typ optického vlákna: Singlemode

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

Australská firma Kingfisher již dlouhou dobu náleží mezi špičkové výrobce měřicích přístrojů pro optická vedení. Přístroj KI6102 je určen pro akceptační testy a hledání problémů v FTTx PON.

 

Parametry přístroje

  • kompaktní, lekhé a odolné zařízení
  • konektory 2x SC s širokým broušením (APC)
  • typ vlákna SM 9/125 μm
  • BPON/EPON/GPON testování
  • in-line testování na vlnových délkách 1310 upstream, 1490 a 1550 nm downstream
  • zobrazení výkonu všech tří vlnových délek na displeji současně včetně výkonové úrovně odraženého signálu (return signal power)
  • zobrazení měřených hodnot v dBm, W a dB s rozlišením 0,01 dB
  • test Burst Mode na 1310 nm
  • Pass/Fail testy zobrazené přímo na displeji s možností nastavení jednotlivých hodnot
  • ovládací SW pro stahování výsledků měření a kalibraci přístroje
  • možnost nastavení tří mezí (treshold) pomocí ovládacího SW
  • interní paměť až na 99 testů s možností uploadu do PC
  • hodiny reálného času pro časové razítko
  • rozměry přístroje (V x Š x H ) : 200 x 90 x 43 mm
  • váha pouze 0,65kg včetně baterií

 


Obsah balení

  • měřič optického výkonu pro FTTx PON Kingfisher KI6102AA - PON
  • SC/APC - SC/APC Patchcord
  • 4x AA baterie
  • pouzdro na přístroj
  • software na CD
  • USB kabel
  • čistící bavlněné tyčinky
  • kalibrační cyklus 36 měsíců
  • návod pouze v anglickém jazyce
  • záruka 12 měsíců

Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace