Dusíkový laser Stanford research systems NL100

NL100
Stanford Research System

NL100 je dusíkový laser ideální pro fluorescenční měření, MALDI-TOF hmotnostní spektrometry a jiné experimenty s pulsním UV zářením.

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

  • vlnová délka 337 nm
  • energie pulsu 170 µJ
  • Vnitřní nebo vnější spouštění do 20 Hz
  • Vyměnitelné laserové náplně
  • Není potřeba použít zrcadlo
  • Výstup pro synchronizaci (TTL úrovně, volitelné rozšíření)
  • Plně kompatibilní s VSL-337i OEM

- NL100 je dusíkový laser ideální pro fluorescenční měření, MALDI-TOF hmotnostní spektrometry a jiné experimenty s pulsním UV zářením. Vytváří pulsy o délce 3.5 ns s vlnovou délkou 337 nm (UV), opakující se s frekvencí až 20 Hz. Energie pulsu je 170 µJ, což způsobí špičkový výkon 45 kW a průměrný výkon 3 mW.

- NL100 může být spouštěn vnitřně nebo externě frekvencí až 20 Hz. Také může poskytovat synchronizační pulsy (volitelně) získané z laserových pulsů pro experimenty nebo systémy, kde je požadována přesnost na jednotky ns.

- Využívá vyměnitelné uzavřené laserové kazety, které obsahují vysokonapěťové kondenzátory, spínací prvky a laserovou trubici. Je zaručeno, že se energie kazety sníží maximálně o 30 % své původní hodnoty a to po 20 miliónů pulsů nebo jeden rok.

- U NL100 není nutné používat zrcadlo. Laserová optika je připevněna na plasmové trubici a nastavena při výrobě. Obsahuje všechny nezbytné bezpečností prvky pro dosažení souladu s normami pro laserovou bezpečnost obsažených v 21 CFR 1040.10.

- Je plně kompatibilní s dusíkovým laserem Spectra-Physics model VSL-337i OEM. Mechanický design zahrnuje všechny důležité prvky pro montáž a seřízení VSL-337i, což umožňuje použít NL100 v mnoha již existujících systémech.

 

Související fotografie

NL100b

Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace