Bezdrátový průmyslový Ethernet, rádiové přenosy ve výrobě

Spolehlivé wireless přenosy dat v průmyslových objektech. Využití volných rádiových pásem 433, 450, 869 MHz a WiFi pásmem 2,4 a 5 GHz.

Pro bezpečné a spolehlivé bezdrátové přenosy v průmyslových objektech používáme rádiové technologie na nezpoplatněných kmitočtech v pásmech 433 MHz, 450 MHz a 869 MHz s výkony od 10 mW do 500 mW, kterými lze realizovat přenos signálů a dat na vzdálenosti až 20 km. Použití bezdrátových přenosů v těchto kmitočtových pásmech nabízí možnost propojení technologií bez nutnosti jejich přímé viditelnosti s tím, že rychlost přenosů v rádiovém kanálu přesto plně vyhovuje nárokům na standardní telemetrické aplikace. Výhodou je velmi dobrá spolehlivost i v členitém a zastavěném terénu.


Pro ethernetová spojení ve výrobě pro účely řízení, automatizace a sběru dat používáme radiomodemy v pásmu 869 MHz, se kterými je možné vytvářet robustní aplikace i v provozech s vysokou hladinou průmyslového rušení. Pro transparentní Ethernet s požadavkem na vysokou přenosovou rychlost nabízíme rádiová řešení na bázi průmyslových WiFi modemů v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz.

Naše projekty pro bezdrátové přenosy dat jsou postaveny na technologii EATON - ELPRO.

 

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace