APx517B akustický analyzátor

APx517
logo

Testovací systém kompletně obsahuje audio analyzátor, výkonový zesilovač, sluchátkový zesilovač a napájecí zdroj pro mikrofony spolu se širokou nabídkou digitálních rozšíření.

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

APx517B je určen především pro testování sluchátek, headsetů a reproduktorů, ať už pasivních, aktivních nebo smart. Testování ve výrobě je vždy unikátní úkol a čas na zavedení nebo přenastavení testu je minimální. APx517B byl navržen s přihlédnutím na tyto požadavky. Použití APx517B výrazně redukuje potřebný setup, čas na změnu konfigurace. Jednodušší je také provedení kalibrace.

Spolehlivý, integrovaný systém
Kombinace audio analyzátoru, výkonového zesilovače, sluchátkového zesilovače a napájecího zdroje pro mikrofon spolu s rozšiřujícími digitálními rozhraními výrazně snižuje časové nároky na sestavení měřicího pracoviště. Na systém je poskytována tří letá záruka a ve standardní dodávce je přiložen kalibrační list z akreditované laboratoře dle ISO/IEC 17025.

Specifická přesnost impedance
APx517B měří impedanci dvoukanálovou Kelvinovou metodou.

Konfigurovatelnost
APx517B zajišťuje jako jiné analyzátory řady APx vysokou flexibilitu a konfigurovatelnost. Jedná se o systém pro měření analogových reproduktorů, mikrofonů, sluchátek nebo náhlavních souprav (headsetů). Pro digitální zařízení je zde modulový slot, do kterého lze osadit např. Bluetooth, PDM nebo HDMI modul.

Automatizace
Vytvoření uživatelského rozhraní a aplikací pro automatizaci pomocí APx API. Podrobná dokumentace a příklady jsou dostupné pro Visual Basic.NET, C#, MATLAB, LabVIEW, a Python. Projekty lze snadno sdílet s ostatními APx zařízeními.

Společná sw platforma
APx audio analyzátory používají společnou sw platformu, je tak usnadněno testování a snadněji lze také sdílet výsledky měření. Včechna nastavení pro měření jsou uloženy v jednom projektovém souboru, opakování a nastavení pro měření lze snadno sdílet mezi odděleními. Soubory projektů jsou kompatibilní s APx500 Flex B sérií, původními APx analyzátory a každý projekt je nezávislý, takže nemusíte mít obavy ohledně ztracených nebo nefunkčních odkazů. Uživatelé mohou dokonce vložit soubory křivek a obrázky do souboru projektu. Pro představení výsledků měření zákázníkovi, managementu apod. APx automaticky generuje graficky bohaté reporty, se zvýrazněnými limitními hodnotami a možností exportu do PDF, HTML, Excel, CSV, RTF nebo MATAB souborů.


APx517B základní konfigurace

 • 2 channel ASIO interface
 • File Analysis
 • Sequence Mode
 • Input Signal Monitors (including FFT monitor)
 • Level & Gain
 • Frequency
 • THD+N
 • Loudspeaker Production Test (including Rub & Buzz)
 • Stepped Frequency Sweep
 • Pass / Fail Measurement
 • Signal Acquisition Measurement

517K

Další přístroje této kategorie

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace